Falsad Tröskelplatta Diplomat EkBxD 100x14,7 cm
388 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
100 cm
Djup:
147 mm

Ek
BxD 100x14,7 cm
388 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 8-10 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr
Varumärke
DiplomatBeskrivning
Falsad tröskelplatta till innerdörrar.
Dokument
Recensioner
TTVerifierad köpare
för 5 månader sedanBra, ej levererat än. Tillv. Vara.
+ Bra
- Inget
Anders BVerifierad köpare
för 5 år sedanrejäl och bra tröskel
Egenskaper
| Varumärke | Diplomat |
| Art.Nr. | 92273133 |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 147 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Tröskel |
| Höjd | 22 mm |
| Listtyp | Tröskel |

