Falsad Tröskelplatta Diplomat EkBxD 153x9,2 cm
427 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
153 cm
Djup:
92 mm

Ek
BxD 153x9,2 cm
427 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DiplomatBeskrivning
Falsad tröskelplatta till innerdörrar.
Dokument
Recensioner
TTVerifierad köpare
för 5 månader sedanBra, ej levererat än. Tillv. Vara.
+ Bra
- Inget
Anders BVerifierad köpare
för 5 år sedanrejäl och bra tröskel
Egenskaper
| Varumärke | Diplomat |
| Art.Nr. | 92273022 |
| Bredd | 153 cm |
| Djup | 92 mm |
| Färg | Ek |
| Produkttyp | Tröskel |
| Höjd | 22 mm |
| Listtyp | Tröskel |

