Falsad Tröskelplatta Sveadörren EkBxD 133x6,8 cm
475 kr
330 krSpara 31 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
133 cm
Djup:
68 mm

Ek
BxD 133x6,8 cm
330 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 8-10 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SveadörrenBeskrivning
Falsad tröskelplatta till innerdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
| Art.Nr. | 92273005 |
| Bredd | 133 cm |
| Djup | 68 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Tröskel |
| Höjd | 22 mm |
| Listtyp | Tröskel |

