Falsad Tröskelplatta Sveadörren EkBxD 153x9,2 cm
427 kr
300 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
153 cm
Djup:
92 mm

Ek
BxD 153x9,2 cm
300 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 8-10 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SveadörrenBeskrivning
Falsad tröskelplatta till innerdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
| Art.Nr. | 92273022 |
| Bredd | 153 cm |
| Djup | 92 mm |
| Färg | Ek |
| Produkttyp | Tröskel |
| Höjd | 22 mm |
| Listtyp | Tröskel |

