Tröskel Lundbergs Ek Lackad
fr.379 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ek Lackad
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tröskel Lundbergs Ek Lackad är en massiv tröskel i UV-lackad ek som levereras oborrad för montering med sättlim.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Tröskel Lundbergs Ek Lackad är en massiv tröskel i UV-lackad ek som levereras oborrad för montering med sättlim.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Bredd | 75, 90, 150 mm |
| Färg | Ek |
| Produkttyp | Tröskel |
| Höjd | 9 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Ek Lackad |
| Listtyp | Tröskel |
| Längd | 1000, 2000 mm |
