Tröskelplatta Br. Johansson Ek
fr.105 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ek
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Tröskelplatta av ek till innerdörr. Samma tröskel som ingår i komplett karmset.
Modulstorleken ska motsvara samma modulstorlek som dörren/karmen. Välj därefter tröskeldjup som ska vara samma som karmdjupet.
Recensioner
Jan BVerifierad köpare
för 3 månader sedansnabb leverans och ekensådring såg vacker ut :-)
Johan LVerifierad köpare
för 4 månader sedanFel mått när den levererades.
Jan O AVerifierad köpare
för 7 år sedanPassade fint och i bra kvalite´.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Utförande | Platta |
| Bredd | 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 133, 150, 153, 160, 170, 173 cm |
| Djup | 68, 92, 118, 145 mm |
| Färg | Ek |
| Produkttyp | Tröskel |
| Vikt | 0,5 kg |
| Listtyp | Tröskel |

