Tröskelplatta Br. Johansson EkTröskelplatta Ek, 11,8x90 cm
170 kr
149 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
90 cm
Djup:
118 mm

Ek
Tröskelplatta Ek, 11,8x90 cm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Tröskelplatta av ek till innerdörr. Samma tröskel som ingår i komplett karmset.
Modulstorleken ska motsvara samma modulstorlek som dörren/karmen. Välj därefter tröskeldjup som ska vara samma som karmdjupet.
Recensioner
Jan BVerifierad köpare
för 4 månader sedansnabb leverans och ekensådring såg vacker ut :-)
Johan LVerifierad köpare
för 4 månader sedanFel mått när den levererades.
Jan O AVerifierad köpare
för 7 år sedanPassade fint och i bra kvalite´.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 47043 |
| Utförande | Platta |
| Bredd | 90 cm |
| Djup | 118 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Tröskel |
| Listtyp | Tröskel |
| Vikt | 0,5 kg |

