Tröskelplatta Sveadörren EkTröskelplatta Ek T x B: 6,8 x 80 cm
148 kr
100 krSpara 32 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
80 cm
Djup:
68 mm

Ek
Tröskelplatta Ek T x B: 6,8 x 80 cm
100 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SveadörrenBeskrivning
Tröskelplatta till innerdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
| Art.Nr. | 92273042 |
| Bredd Modulmått | 80 cm |
| Djup | 68 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Tröskel |
| Höjd | 9 mm |
| Listtyp | Tröskel |

