Wire Millers 114-TrådElförzinkad, D: 8 mm, L: 35 m
Rek. pris 1 888 kr
1 131 kr
1 113 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
8 mm

Wire Millers 114-Tråd
Elförzinkad, D: 8 mm, L: 35 m
1 113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Torr stållina. Ej avsedd för lyft.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 114
- Brottlast: 3551 kg
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 114
- Brottlast: 3551 kg
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 401105093 |
| Färg | Elförzinkad |
| Typ | Stållina |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 35 m |
| Vikt | 0,23 kg |
| Detaljer | 1 rle innehåller 35 m |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 7311662219994 |

