
WireMillers 49-Tråd Syrafast Ø2 mm
Rek. pris 6 500 kr
!
4 415 kr4 460 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Wire Millers 49-Tråd Syrafast Ø2 mm
4 415 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stållina av rostfritt stål typ AISI 316. Ej avsedd för lyft.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 49
- Brottlast: 230 kg
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 49
- Brottlast: 230 kg
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
|---|---|
| Art.Nr. | 401100524 |
| Färg | Rostfri |
| Produkttyp | Stållina |
| Material | Rostfritt stål |
| Detaljer | 1 rle innehåller 250 m |
| Längd | 250 mm |
| Vikt | 0,0157 kg |
| Diameter | 2 mm |
| EAN-nr | 7311662222932 |
