Wire Millers FZElförzinkad, D: 5 mm, L: 10 m
Rek. pris 275 kr/frp
205 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
5 mm
Längd:
10 m

Wire Millers FZ
Elförzinkad, D: 5 mm, L: 10 m
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Torr stållina. Ej avsedd för lyft.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 72
- Brottlast: 940 kg
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 72
- Brottlast: 940 kg
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 401105036 |
| Färg | Elförzinkad |
| Typ | Stållina |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 10 m |
| Vikt | 0,063 kg |
| Detaljer | 1 frp innehåller 10 m |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7311662216726 |

