Wire Millers FZElförzinkad, D: 5 mm, L: 110 m
Rek. pris 2 356 kr
1 389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
5 mm
Längd:
110 m

Wire Millers FZ
Elförzinkad, D: 5 mm, L: 110 m
1 389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Torr stållina. Ej avsedd för lyft.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 72
- Brottlast: 940 kg
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 72
- Brottlast: 940 kg
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 401100284 |
| Färg | Elförzinkad |
| Typ | Stållina |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 110 m |
| Vikt | 0,063 kg |
| Detaljer | 1 rle innehåller 110 m |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7036829480870 |

