Wire Millers SyrafastRostfri, D: 3 mm, L: 300 m
11 700 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
3 mm
Längd:
300 m

Wire Millers Syrafast
Rostfri, D: 3 mm, L: 300 m
11 700 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Stållina av rostfritt stål typ AISI 316. Ej avsedd för lyft.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 49
- Brottlast: 520 kg
- ETIM-klasskod: EC001471
- Antal trådar: 49
- Brottlast: 520 kg
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 401100292 |
| Färg | Rostfri |
| Typ | Stållina |
| Diameter | 3 mm |
| Längd | 300 m |
| Vikt | 0,12 kg |
| Detaljer | 1 rle innehåller 300 m |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7036829481839 |

