Glespanel 28x70 mmLängd: 4,2 meter
Pris/st 99:-
23,57 kr/lpm30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
4,2 m
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Glespanel 28x70 mm
Längd: 4,2 meter
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Virke som används bland annat som underlag för innertak, paneler eller skivor. Dimensionshyvlat virke för att erhålla exakt tvärsnittsmått. Glest monterade bräder avsedda som underlag för skivor, tak och dylikt.
Varumärke
ÖvrigtBeskrivning
Virke som används bland annat som underlag för innertak, paneler eller skivor. Dimensionshyvlat virke för att erhålla exakt tvärsnittsmått. Glest monterade bräder avsedda som underlag för skivor, tak och dylikt.
Egenskaper
| Varumärke | Övrigt |
| Art.Nr. | 081402807042 |
| Bredd | 75 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Glespanel |
| Längd | 4,2 m |
| Längd | 4200 mm |
| Dimension | 28x70x4200 mm |
| EAN-nr | 0849287042 |
