
Regel45x95 mm C24Längd: 3,6 meter
46,39 kr/lpmPris/st 167:-
30 dagars prisgaranti
Längd (m)
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Konstruktionsklassat regelvirke med hållfasthetsklass C24. Hållfasthetssorterat konstruktionsvirke. Hyvlat på alla fyra sidor. Konstruktionsvirke avsett för byggnadsdelar med huvudsaklig uppgift att bära last. Konstruktionsklass C24 enligt SS-EN 338. VB 1971.
Egenskaper
| Varumärke | Övrigt |
|---|---|
| Art.Nr. | 081704509536 |
| Bredd | 100 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Produkttyp | Regel |
| Längd | 3,6 m |
| Längd | 3600 mm |
| Dimension | 45x95x3600 mm |
| EAN-nr | 0840459536 |