Trappsteg PLUS För Trappräcken1200 mm
439 kr
418 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1200 mm

För Trappräcken
1200 mm
418 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med trappsteg i trä eller stål till dina vangstycken får du en vacker och halkfri trappa. Varje bräda har långa horisontella spår som inte bara förhindrar hala steg, utan också ger den färdiga trappan ett attraktivt utseende. Trappstegen är tillverkade av FSC-certifierat trä som är tryckimpregnerat, vilket gör dem extremt hållbara och slitstarka. Levereras i set om 6 st för att matcha våra vangstycken i tryckimpregnerat trä eller stål. Kan behandlas med färg eller olja för att matcha ditt trädäck.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Med trappsteg i trä eller stål till dina vangstycken får du en vacker och halkfri trappa. Varje bräda har långa horisontella spår som inte bara förhindrar hala steg, utan också ger den färdiga trappan ett attraktivt utseende. Trappstegen är tillverkade av FSC-certifierat trä som är tryckimpregnerat, vilket gör dem extremt hållbara och slitstarka. Levereras i set om 6 st för att matcha våra vangstycken i tryckimpregnerat trä eller stål. Kan behandlas med färg eller olja för att matcha ditt trädäck.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 528480-1 |
| Bredd | 1200 mm |
| Djup | 120 mm |
| Färg | Tryckimpregnerat |
| Typ | Trappsteg |
| Höjd | 27 mm |
| Material | Furu/Gran |
| Yta | Tryckimpregnerat |
| EAN-nr | 5703393707840 |
