Vangstycke Hortus Galvaniserat 4 steg
369 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Galvaniserat 4 steg
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Robust vagnstycke i galvaniserad metall. ett hållbart vagnstycke i galvaniserad metall erbjuder en säker och stabil struktur för dina projekt. dess robusta design är idealisk för användning i både industriella och privata miljöer.
Varumärke
HortusBeskrivning
Robust vagnstycke i galvaniserad metall. ett hållbart vagnstycke i galvaniserad metall erbjuder en säker och stabil struktur för dina projekt. dess robusta design är idealisk för användning i både industriella och privata miljöer.
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- djup: 28 cm
- produkthöjd: 68 cm
- produktbredd: 102 cm
- produktdjup: 10 cm
- steghöjd: 14 cm
- färg: grå
- material: metall
- djup: 28 cm
- produkthöjd: 68 cm
- produktbredd: 102 cm
- produktdjup: 10 cm
- steghöjd: 14 cm
Recensioner
Janne GVerifierad köpare
för 6 år sedanFantastikt bra. Gjorde en stabil fot till dem, sen byggde trappen nästan sig själv. Sparade massor av tid och tålamod.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-074 |
| Bredd | 102 cm |
| Färg | Galvaniserad |
| Produkttyp | Vangstycke |
| Höjd | 68 cm |
| Längd | 10 cm |
| Material | Järn |
| Vikt | 5,05 kg |
| Modell | 4-steg |
| EAN-nr | 5705858064369 |

