Vangstycke NSH 2 steg
198 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med hortus vangstycken kan du bygga precis den trappa du behöver. våra vangstycken är tillverkade av tryckimpregnerad furu i tjockleken 45 mm. stegdjupet är 25 cm och steghöjden 17 cm, vilket ger en trappökning på 34 grader.
Varumärke
NSHBeskrivning
Med hortus vangstycken kan du bygga precis den trappa du behöver. våra vangstycken är tillverkade av tryckimpregnerad furu i tjockleken 45 mm. stegdjupet är 25 cm och steghöjden 17 cm, vilket ger en trappökning på 34 grader.
Trä för de enskilda stegen köps i ditt lokala byggvaruhus och vi rekommenderar ett spann på 60 cm mellan vangstyckena. välj mellan 2, 3, 4, 5, 6 och 7 steg.
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produktdjup cm: 4.5 cm
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produktdjup cm: 4.5 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 801-102 |
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 500 mm |
| Färg | Natur |
| Produkttyp | Vangstycke |
| Höjd | 340 mm |
| Längd | 4,5 cm |
| Material | Furu |
| Vikt | 4,2 kg |
| EAN-nr | 5705858050522 |



