




Vangstycke NSH3 steg
245 kr 265 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med hortus vangstycken kan du bygga precis den trappa du behöver. våra vangstycken är tillverkade av tryckimpregnerad furu i tjockleken 45 mm. stegdjupet är 25 cm och steghöjden 17 cm, vilket ger en trappökning på 34 grader. trä för de enskilda stegen köps i ditt lokala byggvaruhus och vi rekommenderar ett spann på 60 cm mellan vangstyckena. välj mellan 2, 3, 4, 5, 6 och 7 steg.
Varumärke
Beskrivning
Med hortus vangstycken kan du bygga precis den trappa du behöver. våra vangstycken är tillverkade av tryckimpregnerad furu i tjockleken 45 mm. stegdjupet är 25 cm och steghöjden 17 cm, vilket ger en trappökning på 34 grader. trä för de enskilda stegen köps i ditt lokala byggvaruhus och vi rekommenderar ett spann på 60 cm mellan vangstyckena. välj mellan 2, 3, 4, 5, 6 och 7 steg.
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produktdjup cm: 4.5 cm
- färg: natur
- material: trä
- produktdjup cm: 4.5 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
|---|---|
| Art.Nr. | 801-103 |
| Bredd | 75 cm |
| Djup | 750 mm |
| Färg | Natur |
| Produkttyp | Vangstycke |
| Material | Furu |
| Djup | 750 cm |
| Höjd | 510 mm |
| Längd | 4,5 cm |
| Vikt | 5,6 kg |
| EAN-nr | 5705858050539 |