Vangstycke PLUS 2-steg
199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

2-steg
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Nu får du möjlighet att bygga den perfekta trappan till din uteplats. Med PLUS vangstycke kan du bygga så att terrassen kan bli en del av trädgården. Du slipper hoppa ner från terrassen och landa lite hur som helst i gräset. En trappa binder ihop hela trädgården.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Nu får du möjlighet att bygga den perfekta trappan till din uteplats. Med PLUS vangstycke kan du bygga så att terrassen kan bli en del av trädgården. Du slipper hoppa ner från terrassen och landa lite hur som helst i gräset. En trappa binder ihop hela trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 546219 |
| Färg | Tryckimpregnerat |
| Höjd | 340 mm |
| Längd | 500 mm |
| Material | Furu |
| Vikt | 3 kg |
| Antal Steg | 2 st |
| EAN-nr | 5708832546219 |
