Foder Grimslöv Trä & List 12x69 mm Lackad Ek
309 kr
30 dagars prisgaranti

12x69 mm Lackad Ek
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Foder Grimslöv Trä & List 12x69 mm Lackad Ek är ett foder som används till inramning av dörröppningar och fönster för att täcka skarven mellan karm och vägg. Listerna ger dig en snygg inramning till både dörrar och fönster. De fästs vanligtvis med dyckert.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Foder Grimslöv Trä & List 12x69 mm Lackad Ek är ett foder som används till inramning av dörröppningar och fönster för att täcka skarven mellan karm och vägg. Listerna ger dig en snygg inramning till både dörrar och fönster. De fästs vanligtvis med dyckert.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | BE1269EI5NL |
| Bredd | 69 mm |
| Typ | Foder |
| Material | Ek |
| Yta | Naturlackad |
| Tjocklek | 12 mm |
| Längd | 2200 mm |
