Foder Swedoor UniqueBxH: 70x30 mm, Längd: 3,3 m, Ek
534 kr
500 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
70 mm
Färg:
Ek

Unique
BxH: 70x30 mm, Längd: 3,3 m, Ek
500 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Foder Swedoor är ett enkelt foder i färdigkapad längd för slutmontage av innerdörrar. Fodret är fanérat i samma färg som karmar och innerdörrar i Unique-serien.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Foder Swedoor är ett enkelt foder i färdigkapad längd för slutmontage av innerdörrar. Fodret är fanérat i samma färg som karmar och innerdörrar i Unique-serien.
Swedoor har tillverkat dörrar i över 50 år. Företaget grundades i USA 1960 och finns idag i över 20 länder över hela världen. Hantverk av högsta kvalitet, kombinerat med innovation är ledord som kännetecknar Swedoors tillverkning. Det är inte av en slump som Swedoor är en av Europas största dörrtillverkare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 189689 |
| Färg | Ek |
| Produkttyp | Dörrfoder |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Längd | 3,3 m |
| Serie | Unique |
| EAN-nr | 5700361896896 |
