Foderset Swedoor Superior Arv Ask AllmogeBxH (cm), 100x200, Allmoge, Svart Lasyr
7 435 kr
6 930 krSänkt pris!Spara 505 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd Modulmått:
200 cm
Bredd Modulmått:
100 cm
Färg:
Svart Lasyr

Superior Arv Ask Allmoge
BxH (cm), 100x200, Allmoge, Svart Lasyr
6 930 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Matchande foderset till modell Arv ur Swedoor Superior serien. Här med en Allmoge profil i Ask.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | SV-100x200-ASK-ALLM |
| Höjd Modulmått | 200 cm |
| Bredd Modulmått | 100 cm |
| Färg | Svart Lasyr |
| Produkttyp | Foder |
| Utförande | Allmoge |
| Modell | Arv |
| Tjocklek | 28 mm |
| Serie | Superior Collection |
| Djup | 125 mm |
| Träslag | Ask |


