Foderset Swedoor Superior Arv AskBxH (cm), 100x200, Plan, Vitmålad
7 435 kr
6 930 krSänkt pris!Spara 505 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd Modulmått:
200 cm
Bredd Modulmått:
100 cm
Färg:
Vit NCS 0502-Y

Superior Arv Ask
BxH (cm), 100x200, Plan, Vitmålad
6 930 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Matchande foderset till modell Arv ur Swedoor Superior serien. Här med en plan profil i Ask.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | VIT-100x200-ASK-PLAN |
| Höjd Modulmått | 200 cm |
| Bredd Modulmått | 100 cm |
| Färg | Vit NCS 0502-Y |
| Produkttyp | Foder |
| Utförande | Plan |
| Modell | Arv |
| Tjocklek | 28 mm |
| Serie | Superior Collection |
| Djup | 125 mm |
| Träslag | Ask |


