Foderset Swedoor Superior Arv Furu Allmoge
fr.3 058 kr
fr.2 850 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Superior Arv Furu Allmoge
2 850 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Matchande foderset till modell Arv ur Swedoor Superior serien. Här med en Allmoge profil i Furu.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100 cm |
| Färg | Klarlack, Obehandlad |
| Produkttyp | Foder |
| Tjocklek | 28 mm |
| Djup | 125 mm |
| Utförande | Allmoge |
| Modell | Arv |
| Serie | Superior Collection |
| Träslag | Furu |


