
Halvparinnerdörrskarm SwedoorUnique Träfanér
fr.2 120 krfr.2 279 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Bredd
Välj Höjd
Välj Karmdjup
Välj Färg
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Med en fanerad karm kan du fullända dörrens uttryck och stil, oavsett om du har valt en fanerad eller målad dörr. Karmen är tillverkad i massivt trä och har justerbara gångjärn av snap-in-typ. OBS! Tröskel ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 185628S |
| Bredd | 110, 120, 130, 140 cm |
| Höjd | 190, 200, 210 cm |
| Karmdjup | 75, 93, 100, 110, 128 mm |
| Färg | Ekfanér, Svart Ek, Valnöt, Vit Ek |
| Typ | Halvparinnerdörrskarm |
| Utförande | Massiv |
| Gångjärn | Snap-In |
| Tröskel | Nej |
| Serie | Advance-Line |
| Storlek | 11x20, 11x21, 12x20, 12x21, 13x19, 13x20, 13x21, 14x19, 14x20, 14x21 |
