Innerdörrskarm Sveadörren
fr.700 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Innerdörrskarm Sveadörren
700 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Karmpaket Standard för innerdörr. Paketet Innehåller karm i vit NCS 0502-Y vilket inkluderar karmsidor, överstycke samt en 9 mm tröskel i ek. Karmsidorna är förborrade för karmskruv.
Varumärke
SveadörrenBeskrivning
Karmpaket Standard för innerdörr. Paketet Innehåller karm i vit NCS 0502-Y vilket inkluderar karmsidor, överstycke samt en 9 mm tröskel i ek. Karmsidorna är förborrade för karmskruv.
Recensioner
Jonas AVerifierad köpare
för 2 år sedanPrecis som utlovat.
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 100 cm |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Innerdörrskarm |
| Tröskel | Tröskelplatta 9 mm |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
| Djup | 68, 92, 118 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | MGF 069 C1E HWHW WD, MGF 069 C6E HWHW WD, MGF 069 C9E HWHW WD, MGF 079 C1E HWHW WD, MGF 099 C1E HWHW WD, MGF 099 C6E HWHW WD, MGF 099 C9E HWHW WD |


