Karmsidor Br. Johansson med Tätning Vit
fr.1 160 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

med Tätning Vit
1 160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Karmsidor med tätningslist till innerdörr med snap-in-gångjärn. Gångjärnsida och slutblecksida ingår. Samma karmsidor som ingår i det kompletta karmsetet.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Karmsidor med tätningslist till innerdörr med snap-in-gångjärn. Gångjärnsida och slutblecksida ingår. Samma karmsidor som ingår i det kompletta karmsetet.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Höjd | 190, 200, 210 cm |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Innerdörrskarm |
| Vikt | 8,5 kg |
| Utförande | Kvistfri |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Djup | 92, 118 mm |
