Karmsidor Br. Johansson till Pardörr Vit
fr.1 098 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Pardörr Vit
1 098 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Karmsidor till innerdörr med snap-in-gångjärn. Gångjärnsida och slutblecksida ingår. Samma karmsidor som ingår i det kompletta karmsetet.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Karmsidor till innerdörr med snap-in-gångjärn. Gångjärnsida och slutblecksida ingår. Samma karmsidor som ingår i det kompletta karmsetet.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Höjd | 200, 210 cm |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Innerdörrskarm |
| Vikt | 8,5 kg |
| Utförande | Kvistfri |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Djup | 68, 92, 118, 145 mm |
