Komplett Karmset Diplomat med Tätning 147 Mm
fr.2 436 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

med Tätning 147 Mm
2 436 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 8-10 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Diplomat med 147 mm i djup.
OBS: Tröskel ingår ej.
OBS: Tröskel ingår ej.
Varumärke
DiplomatBeskrivning
Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Diplomat med 147 mm i djup.
OBS: Tröskel ingår ej.
OBS: Tröskel ingår ej.
Dokument
Recensioner
Michael SVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalité och enkelt att montera. Tänk på att de är vitmålade från fabrik, önskar du obehandlad yta välj karmset utan tätningslist.
Egenskaper
| Varumärke | Diplomat |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100 cm |
| Karmdjup | 147 mm |
| Färg | Vit |
| Typ | Karm |
| Djup | 147 mm |
| Tröskel | Nej |
