Komplett Karmsett Diplomat med Tätning 68 Mm
fr.1 377 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

med Tätning 68 Mm
1 377 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DiplomatBeskrivning
Komplett Snap-In Karmset inklusive överstycke från Diplomat med 68 mm i djup.
OBS! Tröskel ingår EJ
OBS! Tröskel ingår EJ
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Diplomat |
| Höjd Modulmått | 200, 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100, 130, 133, 153, 173 cm |
| Karmdjup | 68 mm |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Karm |
| Djup | 68 mm |
| Tröskel | Nej |

