Överstycke Br. Johansson med Tätning Vit
fr.245 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
med Tätning Vit
245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Överstycke med tätningslist till innerdörr. Samma överstycke som ingår i komplett karmset. Ingår även till vissa institutionsdörrar.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Överstycke med tätningslist till innerdörr. Samma överstycke som ingår i komplett karmset. Ingår även till vissa institutionsdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |
| Färg | Vit |
| Typ | Överstycke |
| Vikt | 2 kg |
| Utförande | Kvistfri |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Djup | 92, 118 mm |