Överstycke Br. Johansson Obehandlad FuruÖverstycke Obeh furu, 9,2x70 cm
130 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
70 cm
Djup:
92 mm

Obehandlad Furu
Överstycke Obeh furu, 9,2x70 cm
130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Överstycke till innerdörr. Samma överstycke som ingår i komplett karmset. Ingår även till vissa institutionsdörrar.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Överstycke till innerdörr. Samma överstycke som ingår i komplett karmset. Ingår även till vissa institutionsdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 10561 |
| Bredd | 70 cm |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Typ | Överstycke |
| Vikt | 2 kg |
| Djup | 92 mm |
| Utförande | Kvistig |
