Överstycke Br. Johansson Vit
fr.159 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vit
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Överstycke till innerdörr. Samma överstycke som ingår i komplett karmset. Ingår även till vissa institutionsdörrar.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
Överstycke till innerdörr. Samma överstycke som ingår i komplett karmset. Ingår även till vissa institutionsdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Bredd | 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 133, 150, 153, 160, 170, 173 cm |
| Färg | Vit |
| Typ | Överstycke |
| Vikt | 2 kg |
| Utförande | Kvistfri |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Djup | 68, 92, 118, 145 mm |
