Garagedörr Leksandsdörren Insjön Classic
fr.30 128 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Insjön Classic
30 128 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

För att ditt hus ska kännas harmoniskt och enhetligt har vi garageportar som matchar våra övriga ytterdörrar. Denna garagedörr matchar med andra typer av dörrar ur serie classic Insjön eller eco74 Tunsta
Varumärke
LeksandsdörrenBeskrivning
För att ditt hus ska kännas harmoniskt och enhetligt har vi garageportar som matchar våra övriga ytterdörrar. Denna garagedörr matchar med andra typer av dörrar ur serie classic Insjön eller eco74 Tunsta
Egenskaper
| Varumärke | Leksandsdörren |
| Bredd | 240, 250 cm |
| Höjd | 200, 210 cm |
| Färg | S-0502-Y, Vit, S-1502-Y50R, Grå, S-2040-Y20R, Gul, S-4050-Y90R, Röd, S-5020-G70Y, Grön, S-6000-N, Grå, S-6020-B, Blå |
| Karmdjup | 104 mm |
| Glas | Nej |
| Serie | Classic |
| NCS-Kulör | S-0502-Y, S-1502-Y50R, S-2040-Y20R, S-4050-Y90R, S-5020-G70Y, S-6000-N, S-6020-B |
| Låskista | Dorma 9192 |
| Vikt | 200 kg |
| Produkttyp | Garagedörr |
| Tjocklek | 64 mm |
| Hängning | 1. Vänsterhängd dörr, 2. Högerhängd dörr |
| Storlek | 2400x2000, 2400x2100, 2500x2000, 2500x2100 |
