Innerdörr Swedoor Master G03 Oklassad Klarglas
fr.7 323 kr
fr.5 426 krFrån 22 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Master G03 Oklassad Klarglas
5 426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Oklassad massivdörr med glasöppning G03, tappbärande gångjärn och stort modullås.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100 cm |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Färg | S-0502-Y, Vit |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Bredd Dörrblad | 62,5, 72,5, 82,5, 92,5 cm |
| Höjd Dörrblad | 204 cm |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Serie | Advance-Line |
| Glas | Ja |
| Glastyp | Klarglas |
| Låskista | JW565 |
| Gångjärn | Tappbärande |
| Typ | Innerdörr |
| Modell | Master |
| Konstruktion | Massiv |
| Handtag & Cylinder | Nej |

