
Kornisch Br. JohanssonVit
fr.1 801 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Bredd Dörrblad
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Har ni inte utrymme för en vanlig dörr men vill inte gömma era fina dörrar i väggen? Med en utanpåliggande skjutdörr med kornisch får ni både och. Enkelt skjuter ni dörren åt sidan utan att gömma den.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
|---|---|
| Art.Nr. | 14100B |
| Bredd Dörrblad | 62,5, 72,5, 82,5, 92,5 cm |
| Bredd | 70, 80, 90, 100 cm |
| Typ | Skjutdörrsskena |
| Färg | Vit |
| NCS-Kulör | S 0502-Y |
| Vikt | 15 kg |
