Skenskarv Mirror Line Loft
147 kr
30 dagars prisgaranti
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Beskrivning
Skenskarv Mirror Line Loft är en skarv som användas för att bygga ihop två Loft-dörrskenor.
Med hjälp av skenskarven kan du förlänga skenan genom att bygga ihop två skenor, och ha till exempel dubbla Loft-dörrar.
OBS! Inte lämplig för våta utrymmen.
OBS! Inte lämplig för våta utrymmen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Mirror Line |
| Art.Nr. | 181 |
| Upptar antal glidskenor | 1 st |
| Material | Järn |
| Bredd | 80 mm |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 3 mm |
| Färg | Mattsvart |

