
Ytterdörr KaskiKläppen
fr.11 615 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Hängning
Beskrivning
Ytterdörr Kläppen från Kaski Basic är en tät ytterdörr med slät in- och utsida. Kaski Basic passar de flesta hus med sin rena och enkla design. Finns som höger- eller vänsterhängd.
Egenskaper
| Varumärke | Kaski |
|---|---|
| Art.Nr. | Kläppen1021H-S |
| Bredd Modulmått | 100 cm |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Serie | Basic |
| Färg | Vit |
| Karmdjup | 92 mm |
| Tjocklek | 62 mm |
| Storlek | 10x21 |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Låskista | ASSA 8765 |
| Typ | Enkeldörr |
| Glas | Nej |
| U-Värde | 0,8 |
