Byggdörr Jabo Ljusdal Kallförråd 98x208 cm Obehandlad Slät Plywood
fr.3 295 kr
fr.2 995 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ljusdal Kallförråd 98x208 cm Obehandlad Slät Plywood
2 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusdal är ett genomtänkt och pålitligt val för proffs och konsumenter som söker kvalitet och enkel montering. Passar för både kalla och uppvärmda miljöer. Levereras med karm och förberedd för lås.
Varumärke
JaboBeskrivning
Ljusdal är ett genomtänkt och pålitligt val för proffs och konsumenter som söker kvalitet och enkel montering. Passar för både kalla och uppvärmda miljöer. Levereras med karm och förberedd för lås.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Typ | Byggdörr |
| Material | Furu och Plywood |
| Höjd | 2080 mm |
| Bredd | 980 mm |
| Behandling | Obehandlat |
| Djup | 125 mm |
| Längd | 125 mm |
| Vikt | 32, 45 kg |
