Dubbeldörr Jabo Ljusdal Kallförråd Obehandlad Spårfräst Plywood
fr.6 795 kr
fr.5 899 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ljusdal Kallförråd Obehandlad Spårfräst Plywood
5 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förrådsdörrar av hög kvalitet för både kalla och varma miljöer, med justerbara gångjärn för enkel passform.
Varumärke
JaboBeskrivning
Förrådsdörrar av hög kvalitet för både kalla och varma miljöer, med justerbara gångjärn för enkel passform.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Storlek | 13x19 dm, 15x19 dm |
| Typ | Kallförrådsdörr |
| Material | Furu och Plywood |
| Vikt | 45 kg |
| Höjd | 1880 mm |
| Bredd | 1280 mm |
| Behandling | Obehandlat |
| Djup | 125 mm |
| Längd | 125 mm |
