
Överljus Br. JohanssonW301
fr.6 610 krfr.6 836 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek
Välj NCS-Kulör
Välj Glastyp
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Att monteras ovanför dörr för extra ljusinsläpp och en snygg detalj till er entré. Invändigt monterat 2-glas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
|---|---|
| Bredd Modulmått | 90, 100 cm |
| Höjd Modulmått | 30, 40 cm |
| Färg | S-0500-N, Klarvit, S-0502-Y, Vit, S-1080-Y50R, Orange, S-2040-Y20R, Gul, S-5020-R90B, Blå, S-5040-R, Röd, S-7000-N, Grå, S-7020-G10Y, Grön, S-9000-N, Svart |
| Karmdjup | 105 mm |
| Tjocklek | 63 mm |
| Storlek | 10x3, 10x4, 9x3, 9x4 |
| NCS-Kulör | S 0502-Y, S 1080-Y50R, S 2040-Y20R, S 5020-R90B, S 5040-R, S 7000-N, S 7020-G10Y, S 9000-N, S-0500-N |
| Produkttyp | Överljus |
| Glas | Ja |
| Glastyp | Cotswold, Klarglas |
