Sidoljus Kaski
fr.11 109 kr
fr.5 400 krSpara 51 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sidoljus Kaski
5 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gör din entré ljusare och ge ditt hus lite extra. Sidoljus från Kaski Basic är ett prisvärt sidoljus som passar till alla modeller av Kaski Basic ytterdörr. Sidoljuset levereras med klarglas, crepi eller cotswold.
Varumärke
KaskiBeskrivning
Gör din entré ljusare och ge ditt hus lite extra. Sidoljus från Kaski Basic är ett prisvärt sidoljus som passar till alla modeller av Kaski Basic ytterdörr. Sidoljuset levereras med klarglas, crepi eller cotswold.
Egenskaper
| Varumärke | Kaski |
| Bredd Modulmått | 30, 40 cm |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Serie | Basic |
| Färg | Grå, Vit |
| Karmdjup | 92 mm |
| Storlek | 3x21, 4x21 |
| NCS-Kulör | S-0502-Y, S-6502-B |
| Typ | Sidoljus |
| Glas | Ja |
| Glastyp | Cotswold, Frostat glas, Klarglas |
