Batteriladdare Victron Blue Smart IP65
fr.1 405 kr
fr.1 335 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Blue Smart IP65
1 335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En högeffektiv laddare som passar perfekt för att ladda solenergibatterier med hjälp av ett elverk. Laddaren är utrustad med inbyggd Bluetooth, vilket gör det möjligt att övervaka laddarens information direkt på din smartphone, surfplatta eller dator.
Varumärke
VictronBeskrivning
En högeffektiv laddare som passar perfekt för att ladda solenergibatterier med hjälp av ett elverk. Laddaren är utrustad med inbyggd Bluetooth, vilket gör det möjligt att övervaka laddarens information direkt på din smartphone, surfplatta eller dator.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| IP-Klassning | IP65 |
| Produkttyp | Batteriladdare |
| Spänning | 12 V |
| Färg | Svart |
| Djup | 19, 24 cm |
| Höjd | 6, 7,5 cm |
| Bredd | 14, 10,5 cm |
| Vikt | 0,93, 1,91 kg |
| Utförande | 12/10(1)230V 7/17, 12/25(1)230V 7/17 |
| Laddström | 1, 25 |
