Batteriladdare Victron Phoenix Smart IP43 12/30(1+1) 230V
4 221 kr
3 999 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Phoenix Smart IP43 12/30(1+1) 230V
3 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Flexibel 4-stegs laddningsprofil: Bulk, Absorption, Float och Storage. Inkluderar två fullständiga effektutgångar samt en 4 A-utgång.
Varumärke
VictronBeskrivning
Flexibel 4-stegs laddningsprofil: Bulk, Absorption, Float och Storage. Inkluderar två fullständiga effektutgångar samt en 4 A-utgång.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 103528 |
| Djup | 10 cm |
| IP-Klassning | IP43 |
| Höjd | 18 cm |
| Bredd | 24,9 cm |
| Vikt | 3,7 kg |
| Produkttyp | Batteriladdare |
| Spänning | 12 V |
| Färg | Blå |
| Laddström | 3 |
| EAN-nr | 8719076041900 |
