
Batteriladdare WorxWA1014 Med Väggfäste
Nyhet
149 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Trött på att tappa bort dina Worx PowerShare-batterier eller röriga arbetsytor? Worx WA1014 batteriväggfäste är den perfekta lösningen för organiserad förvaring och snabb åtkomst.
Denna hållbara docka är designad med två batterifack och håller dina batterier säkert på väggen, så att de inte rör sig om ytor och är inom räckhåll.
Den är tillverkad av lätt men robust material, väger bara 0,08 kg och passar perfekt i små utrymmen med sina kompakta mått (179 x 65 x 23,5 mm).
Oavsett om du utrustar en professionell verkstad eller bara organiserar ditt garage, ger detta väggfäste effektivitet och bekvämlighet till dina elverktyg.
Den är tillverkad av lätt men robust material, väger bara 0,08 kg och passar perfekt i små utrymmen med sina kompakta mått (179 x 65 x 23,5 mm).
Oavsett om du utrustar en professionell verkstad eller bara organiserar ditt garage, ger detta väggfäste effektivitet och bekvämlighet till dina elverktyg.
Egenskaper
| Varumärke | Worx |
|---|---|
| Art.Nr. | WA1014 |
| Produkttyp | Batteriladdare |
| Användningsområde | DIY |
| Höjd | 23,5 mm |
| Längd | 179 mm |
| Bredd | 65 mm |
| Vikt | 0,12 kg |
| EAN-nr | 6947372551355 |
