Grenkontakt PR Home 2-Vägs Inomhus
Rek. pris 69 kr
fr.65 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

2-Vägs Inomhus
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Grenkontakt från PR Home med 2 st uttag. Godkänd för utomhusbruk.
Recensioner
Gunilla MVerifierad köpare
för 2 år sedanDen passar perfekt hos oss
+ Passar perfekt hos oss
Tomas OVerifierad köpare
för 2 år sedansmälter in snyggt, precis som förväntat
Mikael BVerifierad köpare
för 4 år sedanBra kvalitet, känns gedigen.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 80, 90 mm |
| Bredd | 50, 95 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Produkttyp | Grenkontakt |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Djup | 50, 80 mm |

