
Grenkontakt PR Home2-Vägs InomhusSvart
Rek. pris 69 kr
!
65 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

2-Vägs Inomhus
Svart65 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Grenkontakt från PR Home med 2 st uttag. Godkänd för utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1910203 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 90 mm |
| Bredd | 50 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 80 mm |
| Djup | 80 cm |
| Produkttyp | Grenkontakt |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| EAN-nr | 7330976072163 |


