
Grenkontakt PR Home2-Vägs Utomhus
89 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

2-Vägs Utomhus
89 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Grenkontakt från PR Home med 2 st uttag. Godkänd för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1902003 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 100 mm |
| Bredd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Grenkontakt |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 60 mm |
| Djup | 60 cm |
| EAN-nr | 7330976078134 |
