Förlängningssladd PR Home EU 2 mVit
89 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

EU 2 m
Vit
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förlängningssladd PR Home EU 2 m är en förlängningssladd som passar bra till lampor från PR Home. Med de rätta detaljerna får du ut det mesta möjliga av dina lampor. PR Homes tillbehör är designade och tillverkade för att optimera både utseende och funktion.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Förlängningssladd PR Home EU 2 m är en förlängningssladd som passar bra till lampor från PR Home. Med de rätta detaljerna får du ut det mesta möjliga av dina lampor. PR Homes tillbehör är designade och tillverkade för att optimera både utseende och funktion.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1920210 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 300 mm |
| Serie | EU |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal faser | 1 |
| Djup | 30 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Förlängsningssladd |
| Material | Plast |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7330976072170 |
